Střední škola automobilní

Střední škola automobilní je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

Střední škola automobilní má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika a technický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, přes WiFi, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je U Dráhy 6, Zábřeh. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 583 411 057.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola automobilní
Střední škola automobilní
U Dráhy 6, Zábřeh, Olomoucký
Webové stránkyStřední škola automobilní
ŘeditelIng. Vítězslav Martykán
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce