Střední škola DC 90

Střední škola DC 90 je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, školní dvůr, hřiště a herna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola DC 90 má zahradu. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je výuka jazyků. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Nedbalova 36, Olomouc - Topolany.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu, střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Zřizovatelem soukromé školy je Dětské centrum 1990. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 436 636.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola DC 90
Střední škola DC 90
Nedbalova 36, Olomouc - Topolany, Olomoucký
ŘeditelIng. Bc. Jitka Lattová
ZřizovatelDětské centrum 1990
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce