Střední škola logistiky a chemie

Střední škola logistiky a chemie je odborná škola, je na periferii a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, stipendium, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a školní dvůr.

Střední škola logistiky a chemie má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je U Hradiska 29, Olomouc. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 585 556 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola logistiky a chemie
Střední škola logistiky a chemie
U Hradiska 29, Olomouc, Olomoucký
ŘeditelPaedDr. Daruše Mádrová
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce