Střední škola polygrafická

Střední škola polygrafická je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a bruslení. Součástí školy je i sportoviště, posilovna a hřiště.

Střední škola polygrafická má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a pořádá pro studenti školu v přírodě.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna chemie, učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá keramika a literárně dramatický kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Střední novosadská 87, Olomouc. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 585 759 011.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola polygrafická
Střední škola polygrafická
Střední novosadská 87, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyStřední škola polygrafická
ŘeditelPhDr. Marcela Hanáková
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce