Střední škola polytechnická

Střední škola polytechnická je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, stipendium, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště. Součástí školy je i sportoviště, posilovna, hřiště a sportovní areál.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport a informatika.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Rooseveltova 79, Olomouc. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 724 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola polytechnická
Střední škola polytechnická
Rooseveltova 79, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyStřední škola polytechnická
ŘeditelIng. Aleš Jurečka
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce