Střední škola, Přerov, Bartošova 24

Střední škola, Přerov, Bartošova 24 je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, učitelé jezdí s studenty na exkurze a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je posilovna, sportoviště a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika a výuka jazyků.

Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Bartošova 24, Přerov 2. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 581 215 002.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola, Přerov, Bartošova 24
Střední škola, Přerov, Bartošova 24
Bartošova 24, Přerov 2, Olomoucký
Webové stránkyStřední škola, Přerov, Bartošova 24
ŘeditelIng. Hana Štěpanovská
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce