Střední škola zemědělská a zahradnická

Střední škola zemědělská a zahradnická je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, sportovní kurzy a školní dvůr.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, pořádá exkurze, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola zemědělská a zahradnická má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna fyziky, učebna informatiky, učebna biologie, učebna chemie, jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, přírodovědný kroužek a technický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky. Adresa školy je U Hradiska 4, Olomouc. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 585 205 660.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola zemědělská a zahradnická
Střední škola zemědělská a zahradnická
U Hradiska 4, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyStřední škola zemědělská a zahradnická
ŘeditelIng. Petr Sklenář
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce