Střední škola zemědělská

Střední škola zemědělská je odborná škola, je na periferii a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, přírodovědný kroužek a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Osmek 47, Přerov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 581 735 063.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola zemědělská
Střední škola zemědělská
Osmek 47, Přerov, Olomoucký
Webové stránkyStřední škola zemědělská
ŘeditelMgr. Radovan Rašťák
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce