Střední zdravotnická škola Emanuela Pöttinga Olomouc

Střední zdravotnická škola Emanuela Pöttinga Olomouc je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Střední zdravotnická škola Emanuela Pöttinga Olomouc má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu a učebna praktického vyučování.

Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Pöttingova 2, Olomouc. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 585 704 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola Emanuela Pöttinga Olomouc
Střední zdravotnická škola Emanuela Pöttinga Olomouc
Pöttingova 2, Olomouc, Olomoucký
Webové stránkyStřední zdravotnická škola Emanuela Pöttinga Olomouc
ŘeditelMgr. Pavel Skula
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce