Střední zdravotnická škola

Střední zdravotnická škola je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Střední zdravotnická škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a výuka jazyků.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Vápenice 3, Prostějov. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 582 343 861.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola
Střední zdravotnická škola
Vápenice 3, Prostějov, Olomoucký
Webové stránkyStřední zdravotnická škola
ŘeditelMgr. Marie Dostálová
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce