Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, plavání a knihovna.

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti. Švehlova střední škola polytechnická Prostějov má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna biologie, učebna informatiky a učebna praktického vyučování. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je nám. Spojenců 17, Prostějov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Olomoucký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 582 345 624.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov
Švehlova střední škola polytechnická Prostějov
nám. Spojenců 17, Prostějov, Olomoucký
Webové stránkyŠvehlova střední škola polytechnická Prostějov
ŘeditelIng. Radomil Poles
ZřizovatelOlomoucký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce