Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola je humanitně zaměřená škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, besídky, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení, lyžařský kurz, plavání, hřiště a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola má zahradu.

Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, bazén, posilovna, ledová plocha, sportovní areál a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna fyziky, učebna chemie, učebna výtvarné výchovy, učebna biologie a knihovna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá informatika, sport a výuka jazyků. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Víta Nejedlého 482, Chrudim III, Chrudim. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Eduard Kropáček. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale žáci mají možnost získat stipendium.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 469 630 249.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola
Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola
Víta Nejedlého 482, Chrudim III, Chrudim, Pardubický
ŘeditelMgr. Jaromír Pecina
ZřizovatelEduard Kropáček
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce