Gymnázium Dr. Emila Holuba

Gymnázium Dr. Emila Holuba je škola s všeobecným zaměřením, je v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna biologie.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků a hudební výchova. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky.

Adresa školy je Na Mušce 1110, Holice. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 466 682 265.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Dr. Emila Holuba
Gymnázium Dr. Emila Holuba
Na Mušce 1110, Holice, Pardubický
Webové stránkyGymnázium Dr. Emila Holuba
ŘeditelMgr. Andrea Daňková
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce