Obchodní akademie

Obchodní akademie je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, sportovní kurzy, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Obchodní akademie má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna, hřiště a bazén.

Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Tyršovo náměstí 250, Chrudim.

Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 469 622 227.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
Tyršovo náměstí 250, Chrudim, Pardubický
ŘeditelIng. Zdeňka Vichrová
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce