Odborné učiliště Chroustovice

Odborné učiliště Chroustovice je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a knihovna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika a technický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Zámek 1, Chroustovice. Střední škola dává vzdělání s výučním listem. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou.

Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 469 674 447.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Odborné učiliště Chroustovice
Odborné učiliště Chroustovice
Zámek 1, Chroustovice, Pardubický
ŘeditelIng. Jaroslav Bálek
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce