Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE

Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a výuka v cizím jazyce.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Přístup na internet je možný přes WiFi. Adresa školy je Tyršova 237, Litomyšl. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zřizovatelem soukromé školy je Rudolf Skřivan. Hodnocení žáků probíhá známkou. Vzdělání na této škole je placené. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 734 322 314.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE
Soukromá střední odborná škola TRADING CENTRE
Tyršova 237, Litomyšl, Pardubický
Webové stránkySoukromá střední odborná škola TRADING CENTRE
ŘeditelIng. Ivana Zemanová
ZřizovatelRudolf Skřivan
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce