Střední odborná škola a střední odborné učiliště

Střední odborná škola a střední odborné učiliště je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr, hřiště a herna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, ledová plocha, bazén a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport. Ve škole funguje školní jídelna. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Čs. armády 485, Polička.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 461 722 107.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Čs. armády 485, Polička, Pardubický
ŘeditelMgr. Boris Preissler
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce