Střední odborná škola a střední odborné učiliště technické

Střední odborná škola a střední odborné učiliště technické je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, stáže ve spolupracujících firmách, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Střední odborná škola a střední odborné učiliště technické má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, hřiště, bazén, posilovna a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika a rukodělný kroužek.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Sportovní 322, Třemošnice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 469 661 731.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště technické
Střední odborná škola a střední odborné učiliště technické
Sportovní 322, Třemošnice, Pardubický
ŘeditelRNDr. Jana Sýkorová
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce