Střední odborné učiliště opravárenské

Střední odborné učiliště opravárenské je odborná škola, je na periferii a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, bruslení, lyžařský kurz, posilovna a hřiště.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a součástí školy je zahrada. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Předměstí 427, Králíky. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou.

Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 465 631 106.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště opravárenské
Střední odborné učiliště opravárenské
Předměstí 427, Králíky, Pardubický
ŘeditelMgr. Bc. Petra Doubravová
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce