Střední odborné učiliště Svitavy

Střední odborné učiliště Svitavy je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách a mezinárodní spolupráce se školami.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Nádražní 1083, Svitavy. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou.

Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 461 534 927.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště Svitavy
Střední odborné učiliště Svitavy
Nádražní 1083, Svitavy, Pardubický
ŘeditelIng. Leoš Říha
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce