Střední odborné učiliště zemědělské

Střední odborné učiliště zemědělské je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, hřiště a knihovna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna, hřiště a sportovní areál.

Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, technický kroužek a informatika. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Žižkova 139, Chvaletice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 466 985 597.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště zemědělské
Střední odborné učiliště zemědělské
Žižkova 139, Chvaletice, Pardubický
ŘeditelIng. Jan Janotka
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce