Střední průmyslová škola Chrudim

Střední průmyslová škola Chrudim je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Střední průmyslová škola Chrudim má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Střední průmyslová škola Chrudim má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Čáslavská 973, Chrudim. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 469 688 623.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola Chrudim
Střední průmyslová škola Chrudim
Čáslavská 973, Chrudim, Pardubický
ŘeditelIng. František Mihulka
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce