Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice

Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, střední škola pořádá exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků a technický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je náměstí Republiky 116, Pardubice.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 466 530 545.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
náměstí Republiky 116, Pardubice, Pardubický
Webové stránkyStřední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice
ŘeditelMgr. Zdeněk Zitko
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce