Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například jazyková učebna, knihovna, učebna praktického vyučování a učebna informatiky.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi. Adresa školy je Dukelská 313, Ústí nad Orlicí. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 468 002 500.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
Dukelská 313, Ústí nad Orlicí, Pardubický
ŘeditelIng. Petr Vojtěch
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce