Střední škola ekonomická

Střední škola ekonomická je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu a knihovna.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků a keramika. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je T. G. Masaryka 47, Svitavy.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 461 533 571.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola ekonomická
Střední škola ekonomická
T. G. Masaryka 47, Svitavy, Pardubický
ŘeditelLibor Pavlík
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce