Střední škola obchodní a služeb SČMSD

Střední škola obchodní a služeb SČMSD je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium a kombinované studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: autobusová zastávka v blízkosti, mezinárodní spolupráce se školami a knihovna. Součástí školy je i sportoviště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je nám. Bohuslava Martinů 95, Polička.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Zřizovatelem soukromé školy je Svaz českých a moravských spotřebních družstev. Ve škole se hodnotí známkou. Vzdělání na této škole je placené. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 461 725 935.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola obchodní a služeb SČMSD
Střední škola obchodní a služeb SČMSD
nám. Bohuslava Martinů 95, Polička, Pardubický
Webové stránkyStřední škola obchodní a služeb SČMSD
ŘeditelMgr. Milena Klimešová
ZřizovatelSvaz českých a moravských spotřebních družstev
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce