Střední škola obchodu

Střední škola obchodu je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a bruslení.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední škola vyjíždí s studenty na školu v přírodě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, technický kroužek a rukodělný kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný přes WiFi. Adresa školy je Zámecká, Žamberk. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 465 614 225.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola obchodu
Střední škola obchodu
Zámecká, Žamberk, Pardubický
ŘeditelPhDr. Zuzana Pecháčková
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce