Střední škola Speciální Moravská Třebová

Střední škola Speciální Moravská Třebová je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, školní dvůr a hřiště.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze, vyjíždí s dětmi na školu v přírodě a střední škola Speciální Moravská Třebová má zahradu. Součástí školy je i sportoviště.

Specializované učebny jako například učebna praktického vyučování a učebna informatiky. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika a keramika. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je 9. května 553, Moravská Třebová. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou.

Školní telefonní číslo je +420 461 316 055.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Speciální Moravská Třebová
Střední škola Speciální Moravská Třebová
9. května 553, Moravská Třebová, Pardubický
ŘeditelMgr. Jitka Kánská
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce