Střední škola stavební Vysoké Mýto

Střední škola stavební Vysoké Mýto je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 1, Pražské Předměstí, Vysoké Mýto. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 465 420 314.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola stavební Vysoké Mýto
Střední škola stavební Vysoké Mýto
Komenského 1, Pražské Předměstí, Vysoké Mýto, Pardubický
Webové stránkyStřední škola stavební Vysoké Mýto
ŘeditelIng. Pavel Vacek
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce