Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim

Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a večerní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a školní dvůr.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze a střední škola zdravotnická a sociální Chrudim pořádá pro studenti školu v přírodě. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například jazyková učebna, učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků a zdravotnický kroužek.

Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Poděbradova 336, Chrudim. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 469 620 415.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
Poděbradova 336, Chrudim, Pardubický
ŘeditelMgr. Zdeňka Hrochová
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce