Střední zdravotnická škola

Střední zdravotnická škola je odborná škola, leží na periferii a nabízí denní studium a večerní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD. Střední zdravotnická škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, přírodovědný kroužek, turistický kroužek a zdravotnický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Průmyslová 395, Pardubice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 466 050 211.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola
Střední zdravotnická škola
Průmyslová 395, Pardubice, Pardubický
Webové stránkyStřední zdravotnická škola
ŘeditelMgr. Monika Máslová
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce