Střední zdravotnická škola

Střední zdravotnická škola je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a večerní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení a knihovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Purkyňova 256, Svitavy.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Pardubický kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 461 535 100.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola
Střední zdravotnická škola
Purkyňova 256, Svitavy, Pardubický
ŘeditelPhDr. Radim Dřímal
ZřizovatelPardubický kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce