Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a studenti si mohou hrát na školní zahradě.

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika a výuka jazyků. V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Nade Mží 1, Plzeň - Skvrňany.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Aleš Linhart. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Kontaktní telefon je +420 377 381 141 a e-mail [email protected]

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola
Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola
Nade Mží 1, Plzeň - Skvrňany, Plzeňský
Webové stránkyAkademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola
ŘeditelMgr. Jana Linhartová
ZřizovatelIng. Aleš Linhart, MBA
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce