Gymnázium a střední odborná škola

Gymnázium a střední odborná škola je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a knihovna.

Gymnázium a střední odborná škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a má zahradu. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, bazén a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika, hudební výchova, přírodovědný kroužek a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Mládežníků 1115, Rokycany. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou.

Školní telefonní číslo je +420 371 725 363.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium a střední odborná škola
Gymnázium a střední odborná škola
Mládežníků 1115, Rokycany, Plzeňský
ŘeditelIng. Drahomíra Rancová
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce