Gymnázium Františka Křižíka

Gymnázium Františka Křižíka je jazyková škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, besídky, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, střední škola vyjíždí s studenty na školu v přírodě, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a součástí školy je zahrada. Gymnázium Františka Křižíka má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna, hřiště, sportovní areál, bazén a ledová plocha. Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, tanečky, výuka jazyků, přírodovědný kroužek, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, turistický kroužek a informatika. V zázemí školy je družina. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Sokolovská 54, Plzeň. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Šárka Chvalová.

Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 377 925 711.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Františka Křižíka
Gymnázium Františka Křižíka
Sokolovská 54, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyGymnázium Františka Křižíka
ŘeditelMgr. Šárka Chvalová
ZřizovatelMgr. Šárka Chvalová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce