Gymnázium J.Š.Baara

Gymnázium J.Š.Baara je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, hřiště a knihovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, rukodělný kroužek, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, technický kroužek, turistický kroužek a informatika. Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Pivovarská 323, Domažlice. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 379 722 321.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium J.Š.Baara
Gymnázium J.Š.Baara
Pivovarská 323, Domažlice, Plzeňský
ŘeditelMgr. Jana Štenglová
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce