Gymnázium

Gymnázium je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, spolupráce s firmami, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a bruslení.

Gymnázium má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a přírodovědný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Soběslavova 1426, Stříbro. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 374 623 238.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Soběslavova 1426, Stříbro, Plzeňský
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelMgr. Milan Deredimos
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce