Integrovaná střední škola živnostenská

Integrovaná střední škola živnostenská je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a mezinárodní spolupráce se školami.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola má zahradu. Integrovaná střední škola živnostenská má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je výuka jazyků, rukodělný kroužek, keramika, literárně dramatický kroužek a informatika.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole. Adresa školy je Škroupova 13, Plzeň. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy.

Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 377 235 389.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Integrovaná střední škola živnostenská
Integrovaná střední škola živnostenská
Škroupova 13, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyIntegrovaná střední škola živnostenská
ŘeditelMgr. Věra Ulčová
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce