Odborná škola výroby a služeb

Odborná škola výroby a služeb je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, herna a školní dvůr. Součástí školy je i sportoviště, posilovna, sportovní areál a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, rukodělný kroužek a literárně dramatický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi. Adresa školy je Vejprnická 56, Plzeň. Střední vzdělání je zakončeno zkouškou a po jejím absolvování dostane student výuční list.

Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 377 823 023.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Odborná škola výroby a služeb
Odborná škola výroby a služeb
Vejprnická 56, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyOdborná škola výroby a služeb
ŘeditelMgr. Bc. Hana Krýslová
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce