Plzeňská obchodní akademie

Plzeňská obchodní akademie je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna zeměpisu.

Plzeňská obchodní akademie má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče.

Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Politických vězňů 5, Plzeň. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Soukromá obchodní akademie. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Vzdělání na této škole je placené. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 377 423 217.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Plzeňská obchodní akademie
Plzeňská obchodní akademie
Politických vězňů 5, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyPlzeňská obchodní akademie
ŘeditelPaedDr. Alois Perháč
ZřizovatelSoukromá obchodní akademie, spol. s r. o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce