Sportovní gymnázium Plzeň

Sportovní gymnázium Plzeň je sportovní škola s všeobecným zaměřením, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště, posilovna, hřiště, sportovní areál a bazén.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je přírodovědný kroužek.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Vejprnická 663/56, Skvrňany, Plzeň. Střední škola dává vzdělání s maturitou.

Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 377 446 722.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Sportovní gymnázium Plzeň
Sportovní gymnázium Plzeň
Vejprnická 663/56, Skvrňany, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkySportovní gymnázium Plzeň
ŘeditelMgr. Milena Majerová
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce