Střední odborná škola a střední odborné učiliště

Střední odborná škola a střední odborné učiliště je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, besídky, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr a hřiště.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika a hudební výchova. Ve škole funguje školní jídelna a školní hospodářství. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Littrowa 122, Horšovský Týn. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 379 410 051.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Littrowa 122, Horšovský Týn, Plzeňský
Webové stránkyStřední odborná škola a střední odborné učiliště
ŘeditelIng., Bc. Václav Švarc
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce