Střední odborná škola a střední odborné učiliště

Střední odborná škola a střední odborné učiliště je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení, lyžařský kurz, hřiště, knihovna a herna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Součástí školy je i sportovní areál, posilovna, hřiště, sportoviště, bazén a ledová plocha. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna chemie, učebna biologie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, přírodovědný kroužek, technický kroužek a turistický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky.

Adresa školy je U Kapličky 761, Sušice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 376 524 662.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Střední odborná škola a střední odborné učiliště
U Kapličky 761, Sušice, Plzeňský
Webové stránkyStřední odborná škola a střední odborné učiliště
ŘeditelIng. Jaromír Kolář
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce