Střední odborná škola obchodu

Střední odborná škola obchodu je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, školní dvůr a knihovna.

Střední odborná škola obchodu má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a studenti si mohou hrát na školní zahradě.

Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, rukodělný kroužek, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Nerudova 33, Plzeň. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 377 183 610.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola obchodu
Střední odborná škola obchodu
Nerudova 33, Plzeň, Plzeňský
ŘeditelMgr. Marie Klesová
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce