Střední odborné učiliště stavební

Střední odborné učiliště stavební je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, hřiště a herna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna a hřiště.

Střední odborné učiliště stavební má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi. Adresa školy je Borská 55, Plzeň. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 373 730 030.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště stavební
Střední odborné učiliště stavební
Borská 55, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyStřední odborné učiliště stavební
ŘeditelMgr. Miloslav Šteffek
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce