Střední škola

Střední škola je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, hřiště, knihovna a tělocvična.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, turistický kroužek a rukodělný kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Blatenská 313, Horažďovice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 376 547 512.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola
Střední škola
Blatenská 313, Horažďovice, Plzeňský
Webové stránkyStřední škola
ŘeditelIng. Vladimír Greger
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce