Střední škola informatiky a finančních služeb

Střední škola informatiky a finančních služeb je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, zahraniční pobyt, sportovní kurzy, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a posilovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola vyjíždí s dětmi na školu v přírodě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, přírodovědný kroužek, literárně dramatický kroužek, turistický kroužek a informatika.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Klatovská 200 G, Plzeň. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 377 325 182.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola informatiky a finančních služeb
Střední škola informatiky a finančních služeb
Klatovská 200 G, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyStřední škola informatiky a finančních služeb
ŘeditelRNDr. Lenka Holubová
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce