Střední škola

Střední škola je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, lyžařský kurz a hřiště. Pro sportující děti je ve škole hřiště, posilovna a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, jazyková učebna, učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze. Střední škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, přírodovědný kroužek a technický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna.

Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je nám. Osvobození 32, Kralovice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 373 396 487.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola
Střední škola
nám. Osvobození 32, Kralovice, Plzeňský
Webové stránkyStřední škola
ŘeditelMgr. Milan Oravec
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce