Střední škola

Střední škola je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

Střední škola pořádá exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna praktického vyučování, knihovna a učebna výtvarné výchovy.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá keramika, sport, informatika, výuka jazyků, technický kroužek a rukodělný kroužek. V zázemí školy je družina, školní klub a školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je č.p. 1, Oselce. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 371 595 168.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola
Střední škola
č.p. 1, Oselce, Plzeňský
ŘeditelMgr. Bc. Zdeněk Tauchen
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce