Střední škola živnostenská

Střední škola živnostenská je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a školní dvůr.

Střední škola pořádá exkurze a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti. Střední škola živnostenská má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště, posilovna a sportovní areál.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Kostelní 129, Planá.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 374 750 511.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola živnostenská
Střední škola živnostenská
Kostelní 129, Planá, Plzeňský
ŘeditelMgr. Josef Mára
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce